Ayşe ACAR UMUT, LL.M

Ayşe ACAR UMUT, LL.M

Avukat&Arabulucu

1992 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelen Av. Ayşe ACAR UMUT, 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılından beri İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık mesleğini ifa etmektedir. Özellikle özel hukuk alanında çalışmakla birlikte hukukun her alanında hizmet vermektedir.
Uzlaştırmacı ve arabulucu siciline kayıtlı olan Av. Ayşe ACAR UMUT, Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Vesayet Kurumu ve Vasinin Sorumluluğu adlı eseri bulunmaktadır. Halen özel hukuk alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Ünal Can ACAR

Ünal Can ACAR, LL.M

Avukat

1996 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelen Av. Ünal Can ACAR, 2019 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
Hukuk eğitimi süresince Hukuk İngilizcesi dersi alan Av. Ünal Can ACAR, TOLES sınavını başarı ile geçmiştir. Yasal stajı sırasında pek çok eğitime katılmış, özellikle icra hukuku alanında deneyim kazanmıştır.
2020 yılından beri İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık mesleğini ifa etmekte olan Av. Ünal Can ACAR icra hukuku ve ceza hukuku ile yakından ilgilenmektedir. Özel Hukuk alanındaki yüksek lisans eğitimini Hizmet Sözleşmeleri konusunda tamamlamıştır.